[Rozmiar: 16063 bajtów]
 

O firmie | Galeria | Oferta | Kontakt | Linki | Opisy technologii

 


Wykonane za pomocą technologii firmy KNAUF wnętrza urzekają swoją urodą i funkcjonalnością, są przyjazne dla człowieka. Podstawą oferty firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne). Od kilkunastu lat specjalizujemy się w produkcji materiałów elewacyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi koncernami chemicznymi (w tym tak znanymi jak BASF i BAYER) pozwalaja nam oferować produkty najwyższej jakości, sprawdzone i docenione przez klientów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O firmie

Firma powstała w roku 1996. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani pracownicy znający nowe technologie budowlane, które pozwalają sprostać wymaganiom każdego klienta. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Zdobyliśmy duże zaufanie za wysoką jakość naszych usług, za terminowości i szybkość wykonania zlecenia, jak również za fachową poradę w kwestiach budowlanych (materiały, technologia itp.) Nie bez znaczenia są też ceny, które są bardzo konkurencyjne. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.

Dlaczego warto wybrać tynk gipsowy?

Podczas tynkowania metodami tradycyjnymi, przy użyciu tynku cementowo - wapiennego, jakość uzyskiwanych powierzchni z reguły jest niewystarczająca. Stąd też bardzo często wykonuje się dodatkowe szpachlowanie wygładzające. Podnosi to jednak znacznie koszt robót tynkarskich. Dlatego też w chwili obecnej coraz większą popularnością cieszą się technologie wewnętrznych tynków gipsowych. Stwierdzono już definitywnie, iż właśnie dzięki nim, wykańczanie ścian lub sufitów stało się o wiele łatwiejsze i szybsze, a uzyskanie powierzchni o wysokiej jakości nie stanowi już tak jak dawniej żadnego problemu. Tynki gipsowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Dzięki temu iż gips jest materiałem idealnym do każdego podłoża, nadaje się do stosowania praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dzięki swojej gładkości powierzchnia tynku gipsowego jest przyjemna w dotyku, a otynkowane pomieszczenia są ciepłe i przytulne. Materiał ten doskonale reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W przypadku działania wysokiej temperatury gips dzięki swoim naturalnym właściwościom powoduje uwalnianie się pary wodnej, która tworzy przeciwogniową osłonę. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Tynki gipsowe stanowią idealne podłożem do malowania, tapetowania jak i układania glazury. Charakteryzują się bardzo krótkim czasem schnięcia, który wynosi w zależności od panujących warunków wynosi od 10 do 14 dni. Nowoczesne technologie kładzenia tynku i logistyka pozwalają uzyskać szybki rytm pracy na budowie, co znacznie skraca czas wykonania robót.

 
© lepciu