[Rozmiar: 16063 bajtów]
 

O firmie | Galeria | Oferta | Kontakt | Linki | Opisy technologii

 


Wykonane za pomocą technologii firmy KNAUF wnętrza urzekają swoją urodą i funkcjonalnością, są przyjazne dla człowieka. Podstawą oferty firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne). Od kilkunastu lat specjalizujemy się w produkcji materiałów elewacyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi koncernami chemicznymi (w tym tak znanymi jak BASF i BAYER) pozwalaja nam oferować produkty najwyższej jakości, sprawdzone i docenione przez klientów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LinkiKnauf- Wykonane za pomocą technologii firmy KNAUF wnętrza urzekają swoją urodą i funkcjonalnością, są przyjazne dla człowieka.


Kreisel- Podstawą oferty firmy KREISEL są produkty chemii budowlanej (kleje do glazury i gresu, zaprawy murarskie, tynki, masy spoinujące, wylewki samopoziomujące, masy gruntujące i izolujące, farby elewacyjne, gipsy, gładzie, systemy dociepleń budynków, systemy renowacyjne).


Bolix- Od kilkunastu lat specjalizujemy się w produkcji materiałów elewacyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z największymi koncernami chemicznymi (w tym tak znanymi jak BASF i BAYER) pozwalaja nam oferować produkty najwyższej jakości, sprawdzone i docenione przez klientów.

 
© lepciu